Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 385/65R22.5 164K Conti Hybrid HS5 Continental (Рульова)
Додаткова стійкість, рівномірне зношування та оптимальна можливість відновлення протектора: Conti Hybrid HS5 для керованої осі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Чехия |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | K |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Ширина шины | 385 мм |
| Назначение | Городские/Автобусные |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Индекс нагрузки шины | 164 |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | всесезонная |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 28 400 ₴


