Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 285/40R21 109Y XL FR PremiumContact 7 Continental літо
| FR (Flange Protector) | шина з захистом обода диска. |
| XL (Extra Load) | - посилена шина. |
Завдяки новим технологіям та конструктивним змінам керованість, гальмівна здатність та плавність ходу шини Continental PremiumContact 7 у черговий раз покращилися порівняно з його попередником Continental PremiumContact 6.
При розробці шини Continental PremiumContact 7 приділяли велику увагу максимальній безпеці для всіх типів приводу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Чехия |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 40 |
| Индекс скорости | Y |
| Индекс нагрузки шины | 109 |
| Посадочный диаметр шины | 21" |
| Ширина шины | 285 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 21" |
- Цена: 13 570,30 ₴


