Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 225/65R16C 112/110R AllSeasonMax Uniroyal зима, літо
Uniroyal AllSeasonMax – ненаправлені симетричні шини для мікроавтобусів та легких вантажівок, що забезпечують підвищену безпеку та надійність цілий рік. Вони характеризуються високою опірністю ефекту аквапланування, стабільним зчепленням та швидким гальмуванням на мокрому асфальті та снігу.
Шини Uniroyal AllSeasonMax позиціоновані виробником не тільки як всесезонні, але і як дощові, мають стандартний для цього виду автогуми малюнок протектора – симетричний ненаправлений.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Uniroyal |
| Страна производитель | Румыния |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Назначение | Легкогрузовые |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | R |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 225 мм |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Индекс нагрузки шины | 112/110 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 16 |
| Модель | AllSeasonMax |
| Бренд | Uniroyal |
| Индекс нагрузки | 112/110 |
| Сезон шины | всесезонная |
| Нагрузка | 1120/1060 |
| Профиль шины | 65 |
| Скорость | 170 |
| Тип шины | легкогрузовая |
| Рекомендуемый | false |
| Ось применения | <> |
| XL | false |
| Омологация | <> |
| FR | false |
| Шип | false |
| C | true |
| RunFlat | false |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | false |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 6 100 ₴



