Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 235/65R16c 115/113R Cargo Speed Evo Tigar Літо
Шини Tigar CargoSpeed Evo (Cargo Speed Evo) - літні легковантажні шини економ-класу, що випускаються під одним із брендів третього ешелону групи компаній Michelin. При помірній ціні для них характерні гарний баланс між тягово-зчіпними властивостями на мокрій дорожній поверхні та енергоефективністю, низький рівень шуму, висока стійкість до зношування та навантажень, а також тривалий період експлуатації.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tigar |
| Страна производитель | Сербия |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | R |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 235 мм |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Назначение | Легковые |
| Индекс нагрузки шины | 115/113 |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | летняя |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 4 880 ₴


