Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 235/75R17.5 143/141J DoubleStar DSRD01 (ведуча)
Шина Doublestar DSRD01 виготовлена китайською компанією на сучасному обладнанні згідно з чинними технологіями виробництва. Це всесезонна шина, яку встановлюють на привідну вісь. Орієнтована запропонована модель DSRD01 на вантажний транспорт великої місткості, розрахована на тривалу й активну експлуатацію на міських трасах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Doublestar |
| Страна производитель | Китай |
| Высота профиля шины | 75 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 235 мм |
| Посадочный диаметр шины | 17.5" |
| Индекс скорости | J |
| Индекс нагрузки шины | 143/141 |
| Назначение | Городские/Автобусные |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 17.5" |
| Сезон шины | всесезонная |
- Цена: 5 500 ₴


