Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 315/70R22.5 154/150L Conti Hybrid HD5 Continental (Ведуча)
Cтруктура протектора Conti Hybrid HD5 дуже ефективно захищає протектор та каркас від пошкоджень камінням на привідній осі. Центральні канавки зі збільшеними порожнинами у другій половині терміну служби шини та спеціальні каменевідштовхувачі запобігають застряванню каменів у шині.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Высота профиля шины | 70 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 315 мм |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Индекс скорости | L |
| Индекс нагрузки шины | 154/150 |
| Назначение | Городские/Автобусные |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Користувацькi характеристики | |
| Сезон шины | всесезонная |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 28 200 ₴


