Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 235/75R17.5 132/130M DH40 Uniroyal (Ведуча)
Шини Uniroyal DH40 чудово поєднують у собі характеристики зчеплення з різним дорожнім покриттям. Працюють і в спеку, і в холод. Забезпечують хорошу керованість, стабільність на дорогі, чіткі відповіді на кермові рухи водія. Шини мають щільний протектор, який забезпечує мінімальний рівномірний знос шини. Конструкція та профіль покришок оптимізовані для максимального зниження опору коченню, забезпечення міцності, рівномірності зношування та довговічності.
Характеристика шины Uniroyal DH40:
- Поліпшене зчеплення на мокрій дорозі і на снігу завдяки оптимізованому рисунку протектора
- Збільшений пробіг завдяки рівномірному зносу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Uniroyal |
| Страна производитель | Чехия |
| Назначение | Городские/Автобусные |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Посадочный диаметр шины | 17.5" |
| Индекс нагрузки шины | 132/130 |
| Индекс скорости | M |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 235 мм |
| Высота профиля шины | 75 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 17.5" |
| Сезон шины | всесезонная |
- Цена: 11 650 ₴


