Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 205/75R16C 110/108R AllSeasonMax Uniroyal зима, літо
Uniroyal AllSeasonMax – ненаправлені симетричні шини для мікроавтобусів та легких вантажівок, що забезпечують підвищену безпеку та надійність цілий рік. Вони характеризуються високою опірністю ефекту аквапланування, стабільним зчепленням та швидким гальмуванням на мокрому асфальті та снігу.
Шини Uniroyal AllSeasonMax позиціоновані виробником не тільки як всесезонні, але і як дощові, мають стандартний для цього виду автогуми малюнок протектора – симетричний ненаправлений.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Uniroyal |
| Страна производитель | Чехия |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Назначение | Легкогрузовые |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 205 мм |
| Высота профиля шины | 75 |
| Индекс скорости | R |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Индекс нагрузки шины | 110/108 |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | всесезонная |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 5 150 ₴



