Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 195/60R15 88H AllSeasonExpert 2 Uniroyal зима, літо
Uniroyal AllSeasonExpert 2 – легкові всесезонні шини, які ідеально підійдуть як для використання в умовах м'якого зимового клімату, так і у спекотні літні дні.
Шини Uniroyal AllSeasonExpert 2 - позиціонуються виробником як дощова автогума, що істотно знижує ризик аквапланування на невеликій швидкості при русі по калюжах і значно підвищує комфорт водіння.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Uniroyal |
| Страна производитель | Португалия |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс скорости | H |
| Индекс нагрузки шины | 88 |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Ширина шины | 195 мм |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | всесезонная |
| Диаметр колеса/диска | 15" |
- Цена: 3 298 ₴


