Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 195/55R15 85H RainSport 5 Uniroyal літо
Літні шини Uniroyal RainSport 5 забезпечують впевнене водіння на мокрому і сухому асфальті, а також комфорт і економію палива. Так звані «дощові» шини особливо добре себе проявляють на мокрому асфальті: інженери німецької компанії Continental, якій нині належить цей бренд, особливу увагу приділили безпеці на мокрому покритті.
Особливості шини Uniroyal RainSport 5:
- Літні німецькі шини класу Ultra High Performance для легкових автомобілів і позашляховиків.
- Асиметричний дизайн протекторного малюнка, адаптований для безпечної їзди на високих швидкостях.
- Високий рівень стійкості до аквапланування завдяки ефективної дренажної системи.
- Надійні зчіпні властивості на мокрому покритті.
- Жорстка основа і широкі центральні ребра, відповідальні за спортивні моделі реакції на сухому асфальті.
- Підвищена зносостійкість.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Uniroyal |
| Страна производитель | Германия |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | H |
| Индекс нагрузки шины | 85 |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Ширина шины | 195 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 15 |
| Диаметр колеса/диска | 15" |
| Модель | RainExpert 5 |
| Бренд | Uniroyal |
| Индекс нагрузки | 85 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 515 |
| Профиль шины | 55 |
| Скорость | 210 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | false |
| Ось применения | <> |
| XL | false |
| Омологация | <> |
| FR | false |
| Шип | false |
| C | false |
| RunFlat | false |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | false |
- Цена: 4 400 ₴


