Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 285/45R22 114Y XL FR PremiumContact 6 Continental MO літо
FR (Flange Protector) |
шина з захистом обода диска. |
XL (Extra Load) |
- посилена шина. |
| MO | Рекомендована установка шин з цієї маркуванням для досягнення оптимальних характеристик, для автомобіля - Mercedes |
Шини Continental PremiumContact 6 - літня преміум шина з асиметричним малюнком протектора для легкових автомобілів, кросоверів і швидкісних позашляховиків.
Особливості шини Continental PremiumContact 6:
- нова версія компаунда Black Chilli покращує зчіпні властивості, особливо на мокрому покритті;
- доповнені жорсткими поздовжніми ребрами в центрі «макро-блоки» у зовнішній плечовій зоні підвищують стійкість при маневруванні;
- посилена конструкція брекера спрощує і полегшує процес управління.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Португалия |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Внедорожники |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс скорости | Y |
| Посадочный диаметр шины | 22" |
| Ширина шины | 285 мм |
| Индекс нагрузки шины | 114 |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 22 |
| Диаметр колеса/диска | 22" |
| Модель | PremiumContact 6 |
| Бренд | Continental |
| Индекс нагрузки | 114 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 1180 |
| Профиль шины | 45 |
| Скорость | 300 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | false |
| Ось применения | <> |
| XL | true |
| Омологация | MO |
| FR | true |
| Шип | false |
| C | false |
| RunFlat | false |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | false |
- Цена: 15 500 ₴


