-3%


Шина 255/35ZR21 98Y XL FR SportContact 7 Continental (DOT 2025) літо
13 900 ₴
13 483 ₴
- Готово к отправке
+380 (98) 122-75-46
Олег
- +380 (50) 299-43-58Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 255/35ZR21 98Y XL FR SportContact 7 Continental літо
FR (Flange Protector) |
шина з захистом обода диска. |
XL (Extra Load) |
посилена шина |
Continental SportContact 7 – призначені для літніх умов експлуатації високошвидкісні шини з безпечними характеристиками керованості та стабільною, передбачуваною поведінкою як на сухій, так і на мокрій дорожній поверхні. Це шини, що розсувають межі продуктивності спортивної автогуми, здатні подарувати максимальне задоволення від водіння, ще й дуже тривале. Також шини SC7 пропонують одне з найнижчих значень опору коченню в сегменті UUHP, їхня паливна економічність відповідно до євромаркування відноситься до класу «C».
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Чехия |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 35 |
| Индекс скорости | Y |
| Индекс нагрузки шины | 98 |
| Посадочный диаметр шины | 21" |
| Ширина шины | 255 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 21 |
| Диаметр колеса/диска | 21" |
| Модель | SportContact 7 |
| Бренд | Continental |
| Индекс нагрузки | 98 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 750 |
| Профиль шины | 35 |
| Скорость | 300 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | false |
| Ось применения | <> |
| XL | true |
| Омологация | <> |
| FR | true |
| Шип | false |
| C | false |
| RunFlat | false |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | false |
- Цена: 13 483 ₴

