Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 225/70R15C 112/110R ContiVanContact 100 Continental літо
Continental ContiVanContact ™ 100
Безпека. Підвищена ефективність.
Особливості шини Continental ContiVanContact 100:
- чудова ефективність, завдяки тривалому терміну служби;
- симетричний малюнок протектора відмінно підходить для експлуатації на різних типах покриття, включаючи польові дороги;
- низький опір кочення, завдяки зменшеному числу окремих протекторних елементів і високою деформационною стійкістю всієї шини, а також її невеликій вазі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Словакия |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Назначение | Легкогрузовые |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | R |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Ширина шины | 225 мм |
| Индекс нагрузки шины | 112/110 |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 15 |
| Диаметр колеса/диска | 15" |
| Модель | ContiVanContact 100 |
| Бренд | Continental |
| Индекс нагрузки | 112/110 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 1120/1060 |
| Профиль шины | 70 |
| Скорость | 170 |
| Тип шины | легкогрузовая |
| Рекомендуемый | false |
| Ось применения | <> |
| XL | false |
| Омологация | <> |
| FR | false |
| Шип | false |
| C | true |
| RunFlat | false |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | false |
- Цена: 6 111 ₴


