Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 225/55R16 99W XL PremiumContact 7 Continental літо
| XL (Extra Load) | - посилена шина. |
Завдяки новим технологіям та конструктивним змінам керованість, гальмівна здатність та плавність ходу шини Continental PremiumContact 7 у черговий раз покращилися порівняно з його попередником Continental PremiumContact 6.
При розробці шини Continental PremiumContact 7 приділяли велику увагу максимальній безпеці для всіх типів приводу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Франция |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | W |
| Индекс нагрузки шины | 99 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 225 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 16 |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Модель | PremiumContact 7 |
| Бренд | Continental |
| Индекс нагрузки | 99 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 775 |
| Профиль шины | 55 |
| Скорость | 270 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | false |
| Ось применения | <> |
| XL | true |
| Омологация | <> |
| FR | false |
| Шип | false |
| C | false |
| RunFlat | false |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | false |
- Цена: 8 051 ₴


