Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 205/55R16 94V XL FR UltraContact Continental літо
XL (Extra Load) |
посилена шина |
FR (Flange Protector) |
шина з захистом обода диска |
Continental UltraContact – довговічні літні шини для широкого спектру автотранспортних засобів як з електродвигунами, так і з традиційними двигунами внутрішнього згоряння. Шини Continental UltraContact має надійні зчіпні властивості на сухій та мокрій дорозі, міцність, зносостійкість, низький рівень шуму при русі та низький опір коченню.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Словакия |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | V |
| Индекс нагрузки шины | 94 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 205 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 16 |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Модель | UltraContact |
| Бренд | Continental |
| Индекс нагрузки | 94 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 670 |
| Профиль шины | 55 |
| Скорость | 240 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | false |
| Ось применения | <> |
| XL | true |
| Омологация | <> |
| FR | true |
| Шип | false |
| C | false |
| RunFlat | false |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | false |
- Цена: 4 850 ₴


