Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 195/70R15C 104/102R VanContact Ultra Continental літо
Continental VanContact Ultra – симетричні ненаправлені автошини для легковантажних автотранспортних засобів, які від моделі з подібною назвою VanContact A/S Ultra створені для експлуатації виключно в літніх погодних умовах. До конкурентних переваг моделі входять висока міцність бічних стінок, стійкість до зносу, витривалість, низький опір коченню, а також надійність зчіпних і гальмівних властивостей на сухих і мокрих дорогах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Румыния |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Назначение | Легкогрузовые |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | R |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Ширина шины | 195 мм |
| Индекс нагрузки шины | 104/102 |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 15 |
| Модель | VanContact Ultra |
| Бренд | Continental |
| Индекс нагрузки | 104/102 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 900/850 |
| Профиль шины | 70 |
| Скорость | 170 |
| Тип шины | легкогрузовая |
| Рекомендуемый | false |
| Ось применения | <> |
| XL | false |
| Омологация | <> |
| FR | false |
| Шип | false |
| C | true |
| RunFlat | false |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | false |
| Диаметр колеса/диска | 15" |
- Цена: 4 947 ₴


