Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 215/55ZR16 97W XL FM601 FIREMAX літо
Шини Firemax FM601 відрізняються коротким гальмівним шляхом, відмінною керованістю і хорошим зчепленням.
Діоксид кремнію є одним з ключових компонентів сполуки. Він, як і ряд інших компонентів, забезпечує термостійкість зі збереженням еластичності, стійкість до абразивного зношування і мінімізацію опору коченню.
Особливості шини Firemax FM601:
— шина демонструє впевнене проходження, як сухих, так і мокрих ділянок дороги;
— забезпечує хороше зчеплення за рахунок численних гострих граней канавок і ламелів;
— сприяє оперативному водовідведення з контактної зони.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Firemax |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | W |
| Индекс нагрузки шины | 97 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 16 |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Модель | FM601 |
| Бренд | Firemax |
| Индекс нагрузки | 97 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 730 |
| Профиль шины | 55 |
| Скорость | 270 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | false |
| Ось применения | <> |
| XL | true |
| Омологация | <> |
| FR | false |
| Шип | false |
| C | false |
| RunFlat | false |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | false |
- Цена: 2 050 ₴


