Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 205/75R16c 110/108R FM916 FIREMAX літо
Шина Firemax FM916 встановлюється на легкогрузову техніку, а також мікроавтобуси. Модель адаптована для роботи з підвищеними навантаженнями, добре протистоїть деформації, а також забезпечує надійне зчеплення з дорожнім полотном.
В основі шина знаходиться гумовий склад, що відрізняється своєю міцністю, стійкістю до впливу різних температур, а також механічних факторів. Завдяки цьому модель відрізняється своєю довговічністю і стійкістю до стирання.
Особливості шини Firemax FM916:
- орієнтована на комерційне використання на легковантажних автомобілях;
- відрізняється надійністю зчеплення за будь-якої погоди;
- система дренажу швидко справляється з різними обсягами водних мас;
- низький опір коченню обумовлює зменшений паливний витрата.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Firemax |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Назначение | Легкогрузовые |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 75 |
| Индекс скорости | R |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 205 мм |
| Индекс нагрузки шины | 110/108 |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 16 |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Модель | FM916 |
| Бренд | Firemax |
| Индекс нагрузки | 110/108 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 1060/1000 |
| Профиль шины | 75 |
| Скорость | 170 |
| Тип шины | легкогрузовая |
| Рекомендуемый | false |
| Ось применения | <> |
| XL | false |
| Омологация | <> |
| FR | false |
| Шип | false |
| C | true |
| RunFlat | false |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | false |
- Цена: 2 600 ₴


