Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 255/70R16 111H RS21 Habilead літо
Літня шина Habilead RS26 від китайського виробника призначена для установки на кросовери і позашляховики. Модель відрізняється своєю міцністю і стійкістю при виконанні маневрів. Це забезпечується застосуванням сучасних технологій, запозичених у світових гігантів шинної промисловості.
ОСОБЛИВОСТІ ШИНИ HABILEAD RS26:
- розроблена спеціально для кросоверів і позашляховиків, випускається в найбільш популярних типорозмірах;
- має ефективну протекцію від аквапланування;
- забезпечує водія чуйністю управління автомобілем;
- поєднує в собі всі основні експлуатаційні характеристики і низьку ціну.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Habilead |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | H |
| Индекс нагрузки шины | 111 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 255 мм |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | летняя |
| Назначение | Легковые |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 3 450 ₴


