Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 185/55R16 87V XL FM601 FIREMAX літо
Шини Firemax FM601 характеризуються коротким гальмівним шляхом, відмінною керованістю і хорошим зчепленням.
Одним з ключових компонентів складу компаунда виступає діоксид кремнію. Він, а також ряд інших складових, що забезпечують термічну стійкість із збереженням еластичності, протистояння абразивного зносу і мінімізації опору коченню.
Особливості шини Firemax FM601:
— шина демонструє впевнене проходження, як сухих, так і мокрих ділянок дороги;
— забезпечує хороше зчеплення за рахунок численних гострих граней канавок і ламелів;
— сприяє оперативному водовідведення з контактної зони.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Firemax |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | V |
| Индекс нагрузки шины | 87 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 185 мм |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | летняя |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 1 805 ₴


