Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 215/70R16 100H FM518 FIREMAX літо
Firemax FM518 – літня шина, встановлюється на широкому спектрі легкових автомобілів. Характеризується впевненою поведінкою, як на сухому, так і мокрому дорожньому покритті, паливною економічністю і акустичним комфортом.
Особливості шини Firemax FM518:
- акустичний комфорт за рахунок спеціального протекторного малюнка;
- впевнена поведінка на мокрому асфальті за рахунок швидкого видалення надлишків вологи з контактної зони;
- маневреність і курсова стійкість забезпечуються протекторними блоками бічній і центральної зони;
- тривалість експлуатаційного періоду забезпечується за рахунок посиленого корду і компаунда зі спеціальними добавками.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Firemax |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | H |
| Индекс нагрузки шины | 100 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | летняя |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 2 700 ₴


