Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 215/60R17c 109/107T Vanplus09 Fronway літо
Шини Fronway Vanplus09 забезпечують відмінне зчеплення як на сухій, так і на мокрій поверхні, мають підвищену стійкість при водінні та кращу керованість.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fronway |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Назначение | Легкогрузовые |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс скорости | T |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Индекс нагрузки шины | 109/107 |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | летняя |
| Диаметр колеса/диска | 17" |
- Цена: 2 725 ₴


