Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 215/65R16 102H XL Roadpower H/T Fronway літо
Літня шина Fronway Roadpower H/T (Highway Terrain) встановлюється в пікапах та позашляховиках. Найбільшою ефективністю відрізняється на асфальтованих дорогах, будучи моделлю категорії High Terrain. Характеризується покращеними зчіпними властивостями на мокрому покритті, малою шумністю та тривалим терміном служби.
Особливості шини Fronway Roadpower H/T (Highway Terrain):
- велика кількість ламелей збільшує стійкість на мокрому покритті;
- завдяки оптимізованому розташуванню блоків протектора шина комфортна у керувані;
- Високий акустичний комфорт за рахунок розташування протекторних елементів зі змінним кроком.
У нас завжди:
❗ Низька ціна
✔️Великий вибір
✔️Знижки
✈️ Доставка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fronway |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | H |
| Индекс нагрузки шины | 102 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | летняя |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 2 450 ₴



