Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 285/40R22 110V XL Eurus07 Fronway літо
Fronway Eurus07 - це літні шини розроблені для активної їзди на позашляховиках та автомобілях з повним приводом. Шини Fronway Eurus07 забезпечують якісне управління та відмінну маневреність, мають динамічні та швидкісні показники при активній їзді.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fronway |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 40 |
| Индекс скорости | V |
| Индекс нагрузки шины | 110 |
| Посадочный диаметр шины | 22" |
| Ширина шины | 285 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Користувацькi характеристики | |
| Сезон шины | летняя |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 22" |
- Цена: 5 500 ₴


