Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 235/45R21 101T XL FR WinterContact TS870P Continental зима
FR - шина із захистом обода диска.
XL - (Extra Load) - посилена шина .
Continental WinterContact TS870P - направленні фрикційні шини для легкових автомобілів, позашляховиків і кросоверів, що забезпечують безпечну їзду в будь-який час і в будь-яких умовах м'яких зим. Крім того, жорстка конструкція шин робить їх відмінним вибором і для більш важких автомобілів з електричним приводом. За запевненням виробника, шини характеризуються точністю управління на снігу і навіть льоду, упевненою поведінкою на мокрій дорозі, а також низьким опором коченню, стійкістю до зносу і довговічністю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Португалия |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс скорости | T |
| Индекс нагрузки шины | 101 |
| Посадочный диаметр шины | 21" |
| Ширина шины | 235 мм |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | зимняя |
| Диаметр колеса/диска | 21" |
- Цена: 13 580 ₴


