Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 315/80R22.5 156/153L Firemax FM166 (рульова)
Шина Firemax FM166 – це вантажна всесезонна шина, призначена для встановлення на рульову вісь. Вона відрізняється хорошим зчепленням з дорогою, низьким рівнем шуму та доступною ціною.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Firemax |
| Страна производитель | Китай |
| Высота профиля шины | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 315 мм |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Индекс скорости | L |
| Индекс нагрузки шины | 156/153 |
| Назначение | Городские/Автобусные |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Користувацькi характеристики | |
| Диаметр шины | 22,5 |
| Модель | FM166 |
| Бренд | Firemax |
| Индекс нагрузки | 156/153 |
| Сезон шины | всесезонная |
| Нагрузка | 4000/3650 |
| Профиль шины | 80 |
| Скорость | 120 |
| Тип шины | грузовая |
| Рекомендуемый | false |
| Ось применения | рулевая |
| XL | false |
| Омологация | <> |
| FR | false |
| Шип | false |
| C | false |
| RunFlat | false |
| Минимальное количество | 1 |
| Акция | false |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 7 550 ₴


