Шина 195/65R16c 104/102R Cargo Speed Winter Tigar зима
Tigar CargoSpeed Winter - шиповані зимові шини для легких вантажівок. Зимова версія шини Tigar CargoSpeed. Малюнок протектора з потужними блоками в плечовій зоні і глибокими водовідвідних канавками гарантують хороше зчеплення на засніженій дорозі, високу керованість і безпеку руху.
Малюнок протектора Tigar CargoSpeed Winter піддався значного доопрацювання для підвищення ходових характеристик і безпеки руху. Завдяки двом рядам великих жорстких блоків в центральній частині протектора і широким окружним каналах шина прекрасно поводиться на невтрамбованому снігу снігу і мокрому асфальті. Потужні блоки в плечовій зоні забезпечують відмінну курсову стійкість на слизькій дорозі. А значна площа ламелізаціі шини Tigar Cargo Speed Winter гарантує надійне зчеплення з зимовою трасою, а також високі розгінні і гальмівні характеристики на льоду
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tigar |
| Страна производитель | Сербия |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Назначение | Легкогрузовые |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | R |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 195 мм |
| Индекс нагрузки шины | 104/102 |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 3 675 ₴


