Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 385/55R22.5 160K BL522 Habilead Рульова/причіп)
Шина Habilead BL522 належить до комерційного типу та встановлюється на вантажний транспорт. Ефективно поводиться під час перевезень трасами, що мають гарну якість покриття. Переважно використовується при виконанні рейсів на середні/далекі відстані. Встановлювати виріб рекомендовано на рульову вісь, що позитивно вплине на комфорт та надійність управління.
Ефективність за будь-яких умов
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Habilead |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Состояние | Новое |
| Индекс скорости | K |
| Индекс нагрузки шины | 160 |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Высота профиля шины | 55 |
| Ширина шины | 385 мм |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 22,5 |
| Модель | BL522 |
| Бренд | Habilead |
| Индекс нагрузки | 160 |
| Сезон шины | всесезонная |
| Нагрузка | 4500 |
| Профиль шины | 55 |
| Скорость | 110 |
| Тип шины | грузовая |
| Рекомендуемый | false |
| Ось применения | рулевая/прицепная |
| XL | false |
| Омологация | <> |
| FR | false |
| Шип | false |
| C | false |
| RunFlat | false |
| Минимальное количество | 1 |
| Акция | false |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 11 300 ₴


