
АКБ 6 ст 75 А (760EN) (0) HARDY HD Євро
3 750 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 122-75-46
Олег
- +380 (50) 299-43-58Олег
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКБ 6 ст 75 А (760EN) (0) HARDY HD Євро
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 75 А. г |
| Пусковий струм | 760 А |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Hardy |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 750 ₴

