Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 215/70R15C 109/107R Snow Max 3 Uniroyal зима
Uniroyal Snow Max 3 - фрикційні легковантажні шини, які поряд з високою зимової продуктивністю характеризуються стабільністю зчіпних властивостей на мокрій дорозі. Крім того, до числа їх конкурентних переваг варто віднести хорошу керованість на сухій поверхні, високу стійкість до зношування і довговічність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniroyal |
| Країна виробник | Румунія |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Призначення | Легковантажні |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | R |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Ширина шини | 215 мм |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Індекс навантаження шини | 109/107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Snow Max 3 |
| Бренд | Uniroyal |
| Індекс навантаження | 109/107 |
| Сезон шини | зимова |
| Навантаження | 1 030/975 |
| Профіль шини | 70 |
| Швидкість | 170 |
| Тип шини | легкогрузовая |
| Рекомендований | false |
| Вісь застосування | <> |
| XL | false |
| Омологація | <> |
| FR | false |
| Шип | false |
| C | true |
| RunFlat | false |
| Мінімальна кількість | 2 |
| Акція | false |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
- Ціна: 5 000 ₴


