Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 275/50R21 113V XL FR WinterContact TS860S Continental зима
FR - шина із захистом обода диска.
XL - (Extra Load) - посилена шина .
Характеристики Continental WinterContact TS860S
- Відмінні характеристики на снігу для неперевершеного задоволення від водіння
- Кращі характеристики гальмування для максимальної безпеки взимку
- Чудова керованість на сухому покритті для найвищої точності рульового управління
- Неперевершено низький опір коченню для більшої економії палива.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Назначение | Внедорожники |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 275 мм |
| Высота профиля шины | 50 |
| Индекс скорости | V |
| Индекс нагрузки шины | 113 |
| Посадочный диаметр шины | 21" |
| Производитель | Continental |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 21 |
| Модель | WinterContact TS860S |
| Бренд | Continental |
| Индекс нагрузки | 113 |
| Сезон шины | зимняя |
| Нагрузка | 1150 |
| Профиль шины | 50 |
| Скорость | 240 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | false |
| Ось применения | <> |
| XL | true |
| Омологация | <> |
| FR | true |
| Шип | false |
| C | false |
| RunFlat | false |
| Минимальное количество | 2 |
| Акция | false |
| Диаметр колеса/диска | 21" |
- Цена: 14 841 ₴


