Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 315/80R22.5 157/153L BL513 Habilead (рульова)
Habilead BL513 — всесезонна шина від китайського виробника Habilead. Habilead BL513 демонструє максимальну ефективність за будь-якої погоди. Шини рекомендовано встановлювати на рульову вісь вантажного автомобіля. Дана модель BL513 має чудові характеристики, такі, як зносостійкість та міцність.
Оптимальне співвідношення ціни та якості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Habilead |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 315 мм |
| Высота профиля шины | 80 |
| Индекс скорости | L |
| Индекс нагрузки шины | 157/153 |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 9 900 ₴


