Шина 295/80R22.5 152/149M BL600 Habilead (ведуча)
Habilead BL600 — всесезонна модель, яка найбільш ефективно проявляє себе на зимових трасах. Адаптована до експлуатації на вантажному транспорті підвищеної місткості, а також на спецтехніці. Монтаж рекомендовано здійснювати на провідну вісь. Виріб вирізняється значними тяговими характеристиками, що забезпечують максимальну продуктивність навіть на сипких покриттях, які не відрізняються стійкістю.
Надійність та стабільність за будь-яких умов
Модель BL600 — всесезонне рішення. Однак всю ефективність шини можна оцінити саме в зимовий період. Це пов'язано з особливим протектором, що складається з низки блоків. Елементи на ньому високі та різноспрямовані. Таке рішення забезпечує стійкість зчеплення навіть під час пересування мокрою дорогою або слизьким/засніженим покриттям. Додаткова стабільність досягається коштом Z-подібних ламелей, які також сприяють плавності руху. Серед інших особливостей цієї моделі:
● знижений рівень шуму та рівномірне зношування, що пов'язано з шаховим розміщенням протекторних елементів;
● стійкість до проколів і розривів завдяки еластичній гумовій суміші;
● значна вантажомісткість.
Шини ефективно поводять себе навіть у складних дорожніх і погодних умовах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Habilead |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 295 мм |
| Высота профиля шины | 80 |
| Индекс скорости | M |
| Индекс нагрузки шины | 152/149 |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 10 100 ₴


