Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 295/80R22.5 152/149M BL517 Habilead (рульова)
Habilead BL517 — шини для вантажних видів транспорту, які належать до комерційного типу. Модель вирізняється високою стабільністю керування та стійкістю перед акваплануванням. У випадку з вантажними автівками рекомендовано встановлювати виріб на рульову вісь, тоді як з автобусною технікою це універсальний варіант для будь-якої осі.
Ідеальне рішення на будь-який сезон
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Habilead |
| Страна производитель | Китай |
| Высота профиля шины | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 295 мм |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Индекс скорости | M |
| Индекс нагрузки шины | 152/149 |
| Назначение | Городские/Автобусные |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 10 000 ₴


