
АКБ 6 ст 105 А (950EN) (0) Topla AGM Євро 393*175*190
8 800 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 122-75-46
Олег
- +380 (50) 299-43-58Олег
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКБ 6 ст 105 А (950EN) (0) Topla AGM Євро 393*175*190
Акумулятор Topla AGM 105 А - найпотужніший, найнадійніший і довговічний акумулятор серед легкових акумуляторів Topla. По праву вважається одним з кращих автомобільних джерел живлення. Призначений для потужних легкових автомобілів і позашляховиків Преміум і Бізнес класу, оснащених системою запуску двигуна Старт-Стоп.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Topla |
| Країна виробник | Словенія |
| Довжина | 393 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Пусковий струм | 950 А |
| Ємність акумулятору | 105 А. г |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Тип акумулятора | AGM |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 8 800 ₴

