Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 385/65R22.5 160K FH40 Uniroyal (Рульова/причіп)
Шини Uniroyal чудово поєднують у собі характеристики зчеплення з різним дорожнім покриттям. Працюють і в спеку, і в холод. Забезпечують хорошу керованість, стабільність на дорогі, чіткі відповіді на кермові рухи водія. Шини мають щільний протектор, які забезпечує мінімальне рівномірне зношування шини. Конструкція та профіль покришок оптимізовані для максимального зниження опору коченню, забезпечення міцності, рівномірності зношування та довговічності.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Городские/Автобусные |
| Производитель | Uniroyal |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Индекс нагрузки шины | 160 |
| Индекс скорости | K |
| Страна производитель | Словакия |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 385 мм |
| Высота профиля шины | 65 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 22,5 |
| Бренд | Uniroyal |
| Индекс нагрузки | 160 |
| Сезон шины | всесезонная |
| Нагрузка | 4500 |
| Профиль шины | 65 |
| Скорость | 110 |
| Тип шины | грузовая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | рулевая/прицепная |
| XL | Нет |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 1 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | FH40 |
| МодельС | FH40 |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 23 400 ₴


