Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 385/65R22.5 160K DoubleStar DSR678 (Причіп) 4 дор
Шини Doublestar DSR678 встановлюються на причіпні осі. Призначена для регіональних та магістральних перевезень. У таких умовах забезпечує суттєве зниження експлуатаційних витрат за рахунок яскраво виражених паливозберігаючих властивостей та тривалого терміну служби.
Особливості шини Doublestar DSR678:
- Встановлюється на причіпні осі;
- низький опір коченню, малий ризик нерівномірного зносу і відмінна курсова стійкість завдяки жорсткості і масивним розмірами протекторних ребер;
- S-подібні ламелі надають ефективність при уповільненні на мокрому покритті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Doublestar |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Индекс нагрузки шины | 160 |
| Индекс скорости | K |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Высота профиля шины | 65 |
| Ширина шины | 385 мм |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 22,5 |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
| Характеристика OTP | діаметр 22,5 |
| Бренд | Doublestar |
| Индекс нагрузки | 160 |
| Сезон шины | всесезонная |
| Нагрузка | 4500 |
| Профиль шины | 65 |
| Скорость | 110 |
| Тип шины | грузовая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | прицепная |
| XL | Нет |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 1 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | DSR678 |
| МодельС | DSR678 |
- Цена: 11 400 ₴


